Sběrna - Sběrna Hrachová s.r.o.

Sběrna

Při výkupu kovů, Vám rádi pomůžeme s roztříděním Vašeho železného odpadu a s vytříděním barevných kovů tak, aby jste dostali co nejvyšší možnou cenu. Vykoupíme Vám jakékoliv množství.

Na provozovně vážíme na přesných váhách, které jsou řádně ocejchovány. Na provozovně disponujeme autováhou na 24T. Potom digitální váhou na drobnější materiál max. 5000 kg a dále malou digitální váhou na barevné kovy. Samozřejmostí je, že jakýkoliv Vámi dovezený materiál je Vám po zvážení vyložen našimi ochotnými zaměstnanci a v případě těžkého nákladu je Vám automaticky složen destou, nebo kolovým bagrem, který disponuje polipovým drapákem.

V naší provozovně Vám vykoupíme železo, litinu, plech, měď, mosaz, bronz, hliník, nerez, zinek, olovo, prostě jakýkoliv kovový odpad.

Naše sběrna Vám zajistí pohodlný výkup kovového odpadu, kovů a papíru. Jsme připraveni se stát i partnery podnikům, kterým při jejich výrobě vzniká kovový odpad. Přistavíme naše kontejnery a zajistíme odvoz, zpracování a likvidaci tohoto odpadu. Naše firma disponuje 1x nákladním vozem Man max. nostnost 7t. 1x nákladním vozem Man nosnost 10t., 1x kolovým bagrem Zepelin s polipovým drapákem, 2x vysokozdvižným vozíkem Desta 1x smykovým nakladačem UNC,12x velkokapacitními kontejnery o obsahu 14 m3, 6x kontejnery na suť o obsahu 6 m3, celkem 22x kusů kontejnerů různých velikostí, 1x hydraulickým lisem na kovový odpad,1x hydraulickými nůžkami na kovový odpadKontakujte nás